Aleksandra Jędrzejewska w wyścigu Pań, a Tomasz Brembor w rywalizacji mężczyzn – okazali się najlepsi podczas Garmin Iron Triathlon w Elblągu na dystansie 1/4 IM.

Zawodnicy GVT BMC Triathlon Team zdominowali kolejną odsłonę cyklu Garmin Iron Triathlon. Aleksandra Jędrzejewska po triumfie w Ślesinie, tym razem pewnie zwyciężyła w Elblągu. Na drugiej pozycji w klasyfikacji Pań znalazła się Izabela Janusz (Triathlon Club Wrocław), a trzecia była Katarzyna Gorlo (runtheworld.pl).

Tomasz Brembor (GVT BMC Triathlon Team) jako pierwszy przekroczył linię mety wyścigu mężczyzn. Drugi był Maciej Bodnar (MBC Team), a trzeci Paweł Mitruś (Neon Team). Rywalizacji nie ukończył Robert Wilkowiecki (GVT BMC Triathlon Team).

Na dystansie 1/8 IM w kategorii M40 – Tomasz Wojciechowski (GVT BMC Triathlon Team) zajął piąte miejsce.

Mateusz Petelski (GVT BMC Triathlon Team) wygrał w Starogardzie Gdańskim Lotto Triathlon Energy na dystansie 1/2 IM.

Fot: Labosport + Starogard Gdański