3SOFT PARTNEREM STRATEGICZNYM GVT BMC

Z przyjemnością informujemy, że 3Soft dołączył do grona Partnerów Strategicznych GVT BMC Triathlon Team. Tym samym drużyna zmieniła nazwę na GVT BMC 3SOFT Triathlon Team.

 

Współpraca GVT BMC i 3Soft obejmie wzajemną promocję oraz wspólne akcje charytatywne. Doświadczeni trenerzy i zawodnicy GVT BMC będą również wspierać członków zespołu 3Soft w realizowaniu indywidualnych celów sportowych i przygotowaniach  do amatorskich startów w zawodach biegowych i triathlonowych. Z kolei 3Soft, poprzez zaawansowaną analizę danych, będzie pomagał trenerom i zawodnikom GVT BMC w optymalizacji planów treningowych, właściwym doborze wyścigów w sezonie startowym oraz sugerowaniu strategii wyścigowych.

„Z GVT BMC połączyła nas wspólna filozofia działania – w sporcie podobnie jak w biznesie  – ważna jest gra fair play, pasja, wytrwałość i profesjonalizm. Jako Partner Strategiczny GVT BMC 3SOFT chcemy się razem rozwijać i zdobywać szczyty – te sportowe i te biznesowe. Nasza współpraca będzie miała wielopoziomowy charakter. Oprócz wsparcia finansowego utalentowanych sportowców, chcemy wspierać GVT BMC naszym doświadczeniem w zakresie zaawansowanej analizy danych i wykorzystania Sztucznej Inteligencji do podejmowania strategicznych decyzji. Modele analityczne, które od lat, z powodzeniem, wykorzystujemy w komercyjnych projektach, świetnie się sprawdzą jako pomoc w realizacji celów sportowych. ” – mówi dr inż. Kamil Folkert, CTO, Członek Zarządu 3Soft.

3Soft od ponad 15 lat działa w branży IT, wspierając największe przedsiębiorstwa w uzyskaniu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie Sztucznej Inteligencji w biznesie. Wdrażane przez 3Soft platformy analityczne pozwalają gromadzić, przetwarzać i analizować w czasie rzeczywistym duże zbiory danych, dostarczając realnych korzyści biznesowych.

“Bardzo cieszymy się na współpracę z 3Soft. Szczególnie ważny, jest dla nas fakt, że mimo  trudnych czasów 3Soft nam zaufał i podjął decyzję o współpracy. To daje nam dodatkową motywację. Mamy długofalowe plany i nie możemy doczekać się powrotu do wyścigów.” –  mówi Zbigniew Gucwa, Dyrektor Sportowy i Trener GVT BMC 3SOFT.

Po ewentualnym zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 i przywróceniu możliwości organizowania imprez masowych (w tym sportowych), zawodnicy GVT BMC 3SOFT zamierzają wystartować w najważniejszych imprezach w Polsce i nie tylko. Tradycyjnie podopieczni trenera Zbigniewa Gucwy będą ścigać się także w zagranicznych imprezach z kalendarza IRONMAN. 

W barwach GVT BMC 3SOFT Triathlon Team wystąpią zawodnicy PRO: Paulina Kotfica, Aleksandra Jędrzejewska, Tomasz Brembor i Sergiej Kurochkin zaś w kategorii Age Group rywalizować będą: Michał Rajca i Marcin Tomczak.