Aleksandra Jędrzejewska dołączyła do GVT BMC Triathlon Team. Nowa zawodniczka ma za sobą pierwsze zgrupowanie w Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

„Ola wraca po kontuzji, ale pokazała już swoim czwartym miejscem w Enea Ironman 70.3 Gdynia w 2016 roku, że stać ją na walkę z czołówką”, powiedział dyrektor sportowy GVT BMC Triathlon Team – Zbigniew Gucwa

Oprócz czwartego miejsca w Enea Ironman 70.3 Gdynia w 2016 roku, Aleksandra Jędrzejewska zdobyła również drugie miejsce w Triathlonie Susz na dystansie 1/2 IM oraz trzecie miejsce w Enea 5150 Warszawa.

„Z powodu szybkiego zakończenia sezonu przez kontuzję, miałam trochę przemyśleń. Po 6 latach trenowania na odległość, zależało mi, żeby w końcu mieć we Wrocławiu ekipę z którą można pojeździć w fajnej atmosferze. Okazało się, że jest możliwość, żebym dołączyła do GVT BMC Triathlon Team i postanowiłam podjąć nowe wyzwanie. Moim celem na nadchodzący sezon jest czerpanie jak największej przyjemność z treningów i startów! Jeśli chodzi o imprezy docelowe to udział w MP na dystansie 1/2 Ironman oraz Enea Ironman 70.3 Gdynia. Moje treningowe cele to na pewno praca nad częścią kolarską i utrzymanie poziomu biegowego z poprzednich lat.

Zgrupowanie w Szklarskiej Porębie było dla mnie okazją do poznania nowego teamu. Na pewno wszyscy są bardzo zgrani i wzajemnie się motywują. Mimo atmosfery skupienia na treningach, zawsze się znajdzie czas na jakiś żarcik”, opowiadała Aleksandra Jędrzejewska.

Zawodnicy PRO w składzie GVT BMC Triathlon Team na sezon 2018: Tomasz Brembor, Maciej Chmura,  Aleksandra Jędrzejewska, Hanna Kaźmierczak, Mateusz Kaźmierczak, Paulina Klimas, Paulina Kotfica, Tomasz Łyko (para-kolarstwo), Robert Wilkowiecki.