Zawodnicy GVT BMC Triathlon Team w sezonie 2018 znów będą używać pianek ZONE3. Oficjalny dystrybutor produktów ZONE3 w Polsce – sklep TRIATHLONISTA.com z tej okazji przygotował specjalną niespodziankę.
„Bardzo cieszymy się, że w kolejnym sezonie zawodnicy GVT BMC Triathlon Team znów będą występować w piankach ZONE3. Ich imponująca liczba sukcesów w poprzednim roku nie pozostawiła nam złudzeń, że dokonaliśmy bardzo dobrej inwestycji. Zawodnicy znów będą wykorzystywać topowy model naszych pianek, czyli VANQUISH. W zeszłym roku Robert Wilkowiecki i Tomasz Brembor przyzwyczaili nas do tego, że na większości startów pianki ZONE3 jako pierwsze „wychodziły” z wody. Do GVT BMC Triathlon Team dołączył kolejny świetny pływak – Mateusz Rak, więc jesteśmy przekonani, że VANQUISH pomoże mu w jego koronnej konkurencji”, powiedział przedstawiciel ZONE3 Polska – Piotr Myślak.
Wszystkie osoby, które są zainteresowane produktami ZONE3 pragniemy poinformować, że wkrótce rozpoczną się ogólnopolskie testy pianek. Przedstawicieli ZONE3 Polska będzie można spotkać w: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Trójmieście, Bydgoszczy. Wszystkie informacje znajdują się na www.zone3.pl
Dla wszystkich fanów GVT BMC Triathlon Team – sklep TRIATHLONISTA.com przygotował specjalny 10% rabat na kolekcję pianek Zone3 2018. Wystarczy przy zamówieniu powołać się na kod „gvtteam”.