Inpeak nowym partnerem GVT BMC Triathlon Team. Polski producent mierników mocy tym samym mocno wkracza w świat triathlonu.

Zawodnicy GVT BMC Triathlon Team podczas treningów i zawodów będą kontrolować generowaną moc w rowerach dzięki miernikom firmy Inpeak. Wrocławski producent, który od kwietnia 2018 mocno podbija rynek kolarski – jest coraz bardziej rozpoznawalny w świecie triathlonu.

„Testowaliśmy mierniki mocy Inpeak na poprzednim zgrupowaniu w Hiszpanii i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Dodatkowo siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, gdzie stacjonuje większość naszej ekipy – co dodatkowo ułatwia naszą współpracę. Proces montażu mierników we wszystkich rowerach zawodników przebiegł błyskawicznie i możemy korzystać z nich już podczas Giverola Camp. Jestem przekonany, że nowe mierniki pomogą nam jeszcze bardziej zoptymalizować trening kolarski”, powiedział dyrektor sportowy i trener GVT BMC Triathlon TeamZbigniew Gucwa.

Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do GVT BMC Triathlon Team i wesprzeć drużynę naszymi miernikami”, mówi Dawid Markiel, współzałożyciel firmy Inpeak. „Praca, którą wkładają na co dzień w treningi, odpowiednie przygotowanie techniczne i wytrzymałościowe procentuje świetnymi wynikami w zawodach. Wiemy ile pasji wkładają w to co robią. Mierniki Inpeak stanowią świetne uzupełnienie ich przygotowań do startów i pozwalają na jeszcze efektywniejszy trening. Serdecznie polecamy triathlonistom korzystanie z naszego sprzętu i cieszymy się, że odbieramy z rynku wiele pozytywnych sygnałów dotyczących użytkowania naszych mierników”, dodał.

O produktach Inpeak można dowiedzieć się więcej na oficjalnej stronie producenta www.Inpeak.pl