Polski producent profesjonalnych kół rowerowych, firma No Limited została partnerem technicznym GVT BMC Triathlon Team. Zawodnicy zespołu będą mieli okazję ścigać się na zaawansowanych technologicznie kołach, które podbijają nasz rynek.

GVT BMC to czołowy polski team triathlonowy. Współpraca z tak profesjonalnym zespołem niesie za sobą wiele korzyści. Testy w warunkach drogowych i informacje przekazane przez zawodników, będą dla nas źródłem cennych danych. Tworzymy bardzo dobry produkt, co ma odzwierciedlenie w naszej pozycji na rynku, a współpraca z GVT BMC pozwoli nam dalej rozwijać nasze koła i być na bieżąco w kwestiach związanych z potrzebami zawodników – powiedział właściciel firmy Damian Demkowicz.

Zadowolony z nawiązania współpracy nie kryje również lekarz drużyny i jednocześnie menedżer GVT BMC – prof. Artur Pupka. – To nasz kolejny krok do zaopatrywania zawodników w produkty najwyższej jakości. Dziękujemy firmie No Limited za obdarzenie nas zaufaniem i wierzę, że wspólne działania przyczynią się do obopólnych korzyści.

Dla Damiana Demkowicza wejście w triathlonowy rynek, to jeden z elementów strategii rozwoju firmy. – Do tej pory skupiliśmy się przede wszystkim na kolarstwie szosowym i górskim. Dostrzegamy jednak duży popyt wśród triathlonistów, stąd poszerzenie naszej oferty, która mam nadzieję, okaże się atrakcyjna dla tej grupy sportowców.

Zestawy kół przygotowane dla GVT BMC to koła systemowe No Limited, oparte na piastach z karbonowym korpusem i łożyskami ceramicznymi – taki zestaw gwarantuje najniższe opory toczenia. Same obręcze są najnowszym rozwiązaniem firmy – przystosowane pod system TLR (bezdętkowy). Obręcze mają profil U-shape, który posiada bardzo dobre właściwości aerodynamiczne, m.in. zwiększona odporność na boczny wiatr. Za sztywność odpowiadają szprychy aerodynamiczne firmy DT Swiss. Zawodnicy otrzymają też najnowsze dyski, które poza świetnymi właściwościami aero, są jednymi z najlżejszych na rynku. Dysk o szerokość 25mm w wersji pod szytkę waży jedynie 950 g, natomiast w wersji pod oponkę 1140 g, co sprawia, że posiadają one bardzo niską masę rotującą.

Wielu z naszych pracowników to również czynni zawodnicy, więc mamy świadomość jak ważny jest sprzęt w profesjonalnym sporcie. Chcemy, aby poziom jakości kół był dostosowany do oczekiwań zawodników. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasz produkt w znaczącym stopniu przyczynił się do poprawy wyników osiąganych przez zespół. Zawodnicy otrzymają różne modele kół, tak aby optymalnie dopasować je do specyfiki danej trasy. Wszystkie modele kół, o których mówimy, będą dostępne od lutego na naszej stronie internetowej www.no-limited.pl – dodał Damian Demkowicz.