Motorpol Wrocław nowym partnerem GVT BMC Triathlon Team. Salon samochodowy dysponujący w swojej ofercie kilkoma markami – zadba o transport zawodników i obsługi grupy na obozy i zawody.

Nowy salon Motorpol Wrocław przy Alei Karkonoskiej 81 na Wrocławskich Bielanach to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w naszej części Polski. Znajdują się w nim autoryzowane punkty sprzedaży i obsługi samochodów Volkswagen Osobowe, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat. To właśnie z samochodów tych marek od niedawna korzystają zawodnicy i obsługa GVT BMC Triathlon Team.

„Od początku działalności naszej grupy szukaliśmy partnera motoryzacyjnego. Zależało nam na tym, aby była to firma z Wrocławia – bo większość naszych zawodników i cała obsługa mieszka na Dolnym Śląsku. Dzięki Motorpol Wrocław osiągnęliśmy nasz cel, którym jest usprawnienie logistyki wewnątrz naszej drużyny. Motorpol Wrocław doskonale rozumie nasze potrzeby m.in dzięki temu, że dyrektor zarządzający  Spółki Motorpol Wrocław – Jakub Jaworski, sam uprawia triathlon”, powiedział Zbigniew Gucwa – Dyrektor Sportowy GVT BMC Triathlon Team.

„GVT BMC Triathlon Team to najlepsza drużyna triathlonowa w Polsce, która swoją bazę i korzenie ma we Wrocławiu. Jesteśmy dumni, że możemy stać się częścią tego projektu, a nasze samochody i baza w Bielanach Wrocławskich mogą pomóc zawodnikom w odpowiednich przygotowaniach do zawodów lub w wyjazdach na zgrupowanie. Podróż w komfortowych i bezpiecznych warunkach to dla wyczynowych sportowców klucz do odpowiedniej regeneracji, a jak wszyscy doskonale wiemy,  w dzisiejszych czasach to szczegóły i detale decydują na najwyższym poziomie”, powiedział  Dyrektor Zarządzający Motorpol Wrocław – Jakub Jaworski.