W sezonie 2019 Rudy Project Polska wyposaży triathlonistów GVT BMC Triathlon Team w kaski i okulary. Zawodniczki i zawodnicy do wyboru mają kilka modeli z szerokiej gamy włoskiego producenta akcesoriów sportowych.

„Pozyskanie nowego, ważnego partnera jakim jest Rudy Project Polska – to kolejny owoc naszej współpracy z firmą SAT z Poznania. To dzięki ich zaangażowaniu wspierają nas już takie marki jak OnX-Bionic, X-Socks. Teraz do najwyższej jakości butów, odzieży termoaktywnej, odzieży biegowej – dokładamy kaski i okulary.

Wszyscy zawodnicy mogą wybierać w modelach i konfiguracjach kasków. Wszystko po to, by dobrać jak najlepszy sprzęt pod daną trasę czy typ zawodów. W wyścigach bez draftingu możemy wykorzystać np. kask Boost PRO, a z draftingiem Racemaster lub Strym powiedział Zbigniew Gucwa – dyrektor sportowy i trener GVT BMC Triathlon Team.

Z produktami Rudy Project można zapoznać się na stronie www.rudyproject.com/pl/pl-pl/

Zdecydowana większość składu GVT BMC Triathlon Team aktualnie znajduje się w Hiszpanii, gdzie kończy się kolejny obóz przygotowawczy. Zawodnicy i zawodniczki łącznie spędzą dwa tygodnie w miejscowości Tossa de Mar, gdzie w komfortowych warunkach i świetnej pogodzie szlifują formę pod zbliżający się wielkimi krokami sezon.

Fot: Szymon Gruchalski