Dystrybutor wielu fantastycznych marek, firma Shimano Polska została nowym partnerem GVT BMC Triathlon Team. Dzięki nawiązanej współpracy w najbliższym sezonie zawodnicy GVT BMC będą jeździć w najwyższym modelu triathlonowego obuwia marki PEARL iZUMi Tri Fly P.R.O. V3.

Staramy się naszym zawodnikom dostarczać produkty najwyższej jakości. Tak jak w przypadku marki PEARL iZUMi, której dystrybutorem jest Shimano Polska. Buty charakteryzują się wysoką sztywnością, bezszwową przewiewną konstrukcją, a przy tym są bardzo sztywne – powiedział dyrektor sportowy GVT BMC Zbigniew Gucwa.

Pierwsi zawodnicy testują już nowe obuwia na zgrupowaniu w Tossa de Mar. Z nawiązanej współpracy zadowoleni są także przedstawiciele Shimano Polska.

Jako Shimano Polska od wielu lat staramy się pomagać triathlonistom na zawodach w całym kraju. Współpracę z GVT BMC traktujemy jako kolejny etap naszego zaangażowania w tę dyscyplinę sportu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że topowi zawodnicy w kraju będą korzystali z produktów oferowanych przez Shimano Polska, m.in. z najwyższych modeli obuwia triathlonowego PEARL iZUMi czy różnych modeli trenażerów Elite. Mamy nadzieję, że najwyższej jakości sprzęt, z którego korzystać będą triathloniści GVT BMC, pozwoli im na zajmowanie jak najwyższych lokat na zawodach w sezonie 2018 – dodał Marcin Domaniecki, Marketing Officer w firmie Shimano Polska.