Sekcja Wyczynowa

Joanna Baj

Paulina Bohater

Jakub Byczkowski

Paulina Kotfica

Siergiy Kurochkin

Eryk Marcinkowski

Michał Matusewicz

Jakub Młyńczak

Julia Okuniewska

Sebastian Słomiński

Kacper Stępniak

Aleksander Zubek

Age Group

Bartczak Robert

Baj Jarosław

Byczkowski Tadeusz

Dziubaty Łukasz

Dzikowski Stanisław

Dobrowolski Michał

Domino Krystian

Grehl Paweł

Grochowska Ola

Grondziewski Dariusz

Gretkiewicz Tomasz

Folkert Kamil

Hepner Tomasz

Jaworski Jakub

Jaworski Adrian

Jóźwiak Jeremi

Kalinowski Grzegorz

Kubis Piotr

Kurowski Jacek

Kielar Mirosław

Kielar - Oniszko Marta

Kluczyński Tomasz

Kowal Grzegorz

Kraśniewski Daniel

Kim Youngeun

Liter Agnieszka

Malaczewski Łukasz

Marcinkowska Renata

Marcinkowski Przemysław

Miazga Jarosław

Miciak Krzysztof

Nawracaj Michał

Nieślańczyk Maciej

Nowicki Marcin

Olejniczak Bartosz

Olkowski Przemysław

Ostrasz Bartosz

Pajor Andrzej

Saj Adam

Seo JeongEon

Sikora Julita

Starzyk Łukasz

Sowiński Robert

Szczęsny Kamil

Szczęsny Filip

Staszczyk Paweł

Stefankiewicz Jakub

Strzelecki Grzegorz

Szteblich Magdalena

Szczęśniak Piotr

Świątek Julia

Świątek Łukasz

Tomasiczek Piotr

Trzaska Marcin

Walotka Filip

Wagemann Łukasz

Walczyk Łukasz

Wiater Wojciech

Żak Wiktor

Żurowski Marcin

Para-kolarstwo

Para-kolarstwo

Tomasz Łyko

Data urodzenia: 03.01.1989
Miejsce zamieszkania: Strzelce/Świdnica

 

Trzy najważniejsze sukcesy:

  • 3. miejsce w Pucharze Europy w Bardonecchia (2016),
  • 6. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy (2016),
  • złoty medal mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas (2014)

Pierwszy kontakt ze sportem: od czasu kiedy jestem na wózku, 2011 rok
Mój idol z dzieciństwa: Sylvester Stallone
Ulubiona potrawa: wszystkie potrawy mięsne
Ulubiona muzyka: każdy gatunek w zależności od humoru
Ulubiony podjazd: Podjazd pod Sant Grau w Hiszpanii
Trener: Zbigniew Gucwa

Obsługa

Zbigniew Gucwa - dyrektor sportowy

Zbigniew Gucwa
dyrektor sportowy

Zbigniew Gucwa - dyrektor sportowy

Tomasz Niedźwiecki
fizjoterapeuta

Zbigniew Gucwa - dyrektor sportowy

Michał Stasiaczek
trener pływania

Zbigniew Gucwa - dyrektor sportowy

Andrzej Gucwa
media

prof. Artur Pupka – lekarz medycyny sportowej

Bogdan Jaworski – mechanik

Mateusz Gawełczykdietetyk sportowy

Asia Chudak video

Szymon Gruchalskifotograf